3D Riasy 

Predlžovanie a zahusťovanie mihalníc

V dnešnej dobe sa už nemusíte zaoberať problematickou otázkou krátkych a riedkych mihalníc. Neodolateľné riasy, môžete nadobudnúť návštevou v kozmetickom salóne.  Na trh prichádza špičková technológia 3D predlžovania a zahusťovania mihalníc . Zverte sa do rúk svojej osobnej kozmetičke a Váš pohľad bude zaručene okúzľujúci.


 

Metóda 3D predlžovania mihalníc predstavuje inovatívnu novinku v predlžovaní mihalníc. Samotná aplikácia spočíva v nalepení umelej riasy na prírodnú riasu, pomocou ultra silného lepidla na mihalnice. Kozmetické firmy ponúkajú pre citlivé klientky alergické lepidlá, s ktorými je lepenie mihalníc bezproblémové.

3D efekt mihalníc sa docieli špeciálnou technológiu v predlžovaní mihalníc, kedy sa umelé riasy lepia v dvoch radoch. Pri tomto postupe sa predlžuje každá jedna mihalnica, umelou mihalnicou odpovedajúcej dĺžky, hrúbky a zatočenia. Výsledok aplikácie je zaručený, Vaše mihalnice budú husté a budú vytvárať dojem extra objemu
 Takto predĺžené mihalnice je potreba pravidelne dopĺňať každých 3-4 týždňov. Nakoľko riasy dorastajú podobne ako vlasy. Veľký dôraz je potrebné klásť pri domácej starostlivosti o predĺžené mihalnice.

PRED: 

PO:

Nezabúdajte na domácu starostlivosť o mihalnice. 
Doprajte svojím mihalniciam spevňujúce a omladzujúce kúry. 
Na trhu sú dostupné účinné séra a kvapky na mihalnice. Alebo siahnite po zaručených domácich receptoch ako je napr. mandľový alebo ricínový olej. 


 

adresa: Krivá 18, 2.poschodie Staré Mesto - Košice mobil: 
+421 905 279 866 email:  zaneta.matusova@gmail.com


©2012 StudioBeauty. All right reserved. Engine and Design by Alandesign