Ponuka ošetrení
PURE SKINE  LINE -  –  ošetrenie je špeciálne vyvinuté  pre nedokonalú pleť ( rozšírené póry,zvýšené premastenie). Táto línia ošetrenia  pomáha pri nadmernej produkcii kožného mazu ( napr. aj pri  akne), sťahuje  porý, regeneruje,  skľudňuje ,hydratuje a prejasňuje vašu pleť. 

WHITENING   -je špecifická línia, ktorá Vám veľmi šetrným a pritom účinným spôsobom pleť prejasní a omladí. Ošetrenie  je vhodné na pleť s tvorbou pigmentových škvŕn, jaziev po akné  a na pleť  so známkami  starnutia a vráskami. Súčasťou tohto ošetrenia je aj použitie chemického peelingu, ktorý  pôsobí na pleť veľmi regeneračne.

CASHMERE CARE – Línia je vhodná na unavenú a zrelú pleť. Špeciálne hĺbkové hydratačné ošetrenie použitím najmodernejšej účinnej látky  kyseliny  hyaluronovej  –  obsiahnutej v profesionálnych kozmetických  produktoch. Pleť je prehydratovaná do hlbších vrstiev pokožky, pretože kys.hyaluronová  na seba viaže vodu  čím udržuje pleť pružnejšiu a elastickejšiu.Účinne zmierni hĺbku vrások a pleť vyhladí. . Viditeľný efekt už po prvom ošetrení. Obsahuje šetrné aktívne látky, preto je dobre znášaná i citlivou pleťou.

ENERGY LIFE -  špeciálne ošetrenie ktoré dodáva pleti energiu. Aktívnou  látkou je sibírsky ženšen, ktorý je už tisíce rokov jedinečný prírodný zdroj , ktorý nám dodáva energiu a pomáha k ,, dlhovekosti,,. Ženšen so Sibíru obsiahnutý v tomto ošetrení dodáva pleti všetky potrebné vitamíny , minerály a proteíny. Pleť je dostatočne hydratovaná , hebká a jemná. Ošetrenie je určené pre všetky tipy pleti. S ošetrením Energy Life sa pre ženy stane ich vek len číslom !!! Vdýchnite pleti nový život .

CARE FOR MAN – Pre mužov túžiacich po chvíľke oddychu od každodenného stresu  ponúka toto ošetrenie úžasné  chvíle relaxu a úľavy . Ošetrenie určené špeciálne pre mužskú pokožku. Rieši napr. podráždenie po holení, dehydratáciu pokožky, anti-age. Ošetrenie pozostáva z exfoliácie, hĺbkového čistenia, regenerácie a masáže. Pleť detoxikuje a vyhladzuje.

 

adresa: Krivá 18, 2.poschodie Staré Mesto - Košice mobil: 
+421 905 279 866 email:  zaneta.matusova@gmail.com

©2012 StudioProfiBeauty. All right reserved. Engine and Design by Alandesign