Ošetrenie ultrazvukovou 
špachtľou 

ULTRAZVUKOVÁ špachtľa je veľmi obľúbenou pomôckou v mnohých moderných kozmetických salónoch. Teraz ju máte na dosah ruky aj Vy! Krása a mladistvý vzhľad sú totiž v dnešnej dobe jedným zo základov úspechu ako v osobnom tak i v pracovnom živote. Kto by si preto neprial mať krásnu, zdravú a sviežu pleť, ktoré si každý všimne na prvý pohľad.

 

Používanie ultrazvukovej  špachtľe je veľmi jednoduché a úplne bezpečné. Ak raz vyskúšate túto unikátnu pomôcku pre zdravie a krásu vašej pleti, už nikdy nebudete chcieť skúšať iné kozmetické prostriedky. Ultrazvuková špachtľa funguje na princípe veľmi jemných vysokofrekvenčných vibrácií, ktoré sú generované s rýchlosťou 25 000 pulzov za sekundu. Jemné pulzy masírujú pokožku, čím jej navracajú prirodzenú pružnosť a chráni ju pred vonkajšími škodlivými vplyvmi. Vďaka tejto unikátnej technológii, ktorá využíva princíp jemných ultrazvukových pulzov prenikajúcich priamo do pokožky, dokáže Ultrazvuková špachtle ochrániť pred predčasným opotrebovaním a zostarnutým výzorom Vašej pleti. Odstraňuje staré odumreté bunky, hĺbkovo čistí a pôsobí tiež aj ako prevencia pred vznikom akné.

 

Pri používaní ultrazvukovej  špachtľe sa zároveň aktivuje metabolizmus a lymfa, čo zaistí pleti prísun nevyhnutných živín a vody, takže pleť potom nie je vysušená, ale zvlhčená a jemná. Jemnou vibračnou masážou dochádza k odlupovaniu starých kožných buniek (princíp peelingu) a zabezpečovanie správnej regenerácie pokožky. Pravidelným používaním tohto profesionálneho ultrazvukového čističa sa zlepšuje celková kvalita pleti, ktorá je potom čistejšia a pôsobí zdravším a žiarivejšie dojmom.
 

ÚČINKY:

• odstránenie nečistôt, uvoľnenie pórov, vyhladenie pleti
• zapracovanie aktívnych látok a kolagénu priamo do buniek pokožky
• hydratácia a odstránenie napätia pleti
• spomalenie procesu starnutia pleti
• zlepšenie pružnosti pleti
• hlboká hydratácia tkaniva
• vyhladenie jemných i hlbších vrások a jaziev po akné, potlačenie akné, zmiernenie nežiadúcej pigmentácie
• dokonalé vyhladenie pórovitej  pleti
• aktivácia bunkovej obnovy pleti
• mnohonásobné zvýšenie účinnosti kozmetických prípravkov
• výsledkom je čistá, hydratovaná, rozjasnená, dobre prekrvená a zdravá pleť mladšieho vzhľadu

Jedná sa o bezbolestnú, neagresívny a šetrnú metódu, ktorá vyčistí až 80% pórov bez podráždenia pleti a začervenanie. Ošetrenie ultrazvukovou špachtľou je vhodné pre každú ženu, či už ju trápia vrásky, akné či dehydrovaná, povädnutá pleť.

Výsledky sú viditeľné už po prvom ošetrení - pleť je rozjasnená a dobre prekrvená.

Ultrazvuková špachtľa pracuje na princípe veľmi jemných vysokofrekvenčných vibrácií. Odstráni z pórov všetky nečistoty a odumreté bunky, vyhladzuje jazvy po akné a zároveň vykonáva mikromasáž okolitého tkanivá, vďaka ktorej je pokožka lepšie prekrvená a stimulovaná k vyššej produkcii kolagénu a elastínu. Zaisťuje lepšiu vstrebateľnosť kozmetických prípravkov, intenzívne regeneruje pokožku, ktorá po ošetrení vyzerá sviežo a zdravo. Pleť sa stáva dokonale hydratovaná a jemná. Ultrazvuková špachtľa tiež odstraňuje povrchové odumreté bunky a poskytuje kompletnú regeneráciu kože.

Kolagén je základnou stavebnou hmotou spojivových tkanív a tvorí okolo 90% objemu pokožky. Je základnou podpornou látkou štruktúry kože, kostí, chrupaviek, šliach alebo väziva. Dodáva pokožke pevnosť a pružnosť. Jeho základnou vlastnosťou je udržiavať v pokožke vlhkosť. Počas života kolagénové vlákna starnú, pokožka sa stáva menej pružnou a pevnou. Nedostatok kolagénu sa prejavuje rýchlejším starnutím pokožky.

U starnúcej, suchej pleti vyhladzuje ultrazvuková špachtľa  povrch kože a odstraňuje jemné vrásky, ktoré sú pre tento typ pleti príznačné.
U mastnej pleti a akné čistí póry a bráni hromadeniu keratínu v ústí mazových žliaz. Tým znižuje riziko tvorby zápalov a vriedkov.
U všetkých typov pleti sa potom ultrazvuková špachtľa osvedčuje pri zapracovávaní účinných látok. Ultrazvuk vykoná tiež intenzívne mikromasáž kožného tkaniva.
 

 

adresa: Krivá 18, 2.poschodie Staré Mesto - Košice mobil: 
+421 905 279 866 email:  zaneta.matusova@gmail.com
 

©2012 StudioProfiBeauty. All right reserved. Engine and Design by Alandesign