Predaj produktov
V našom STUDIO BEAUTY  pracujeme výhradne s profesionálnymi  produktmi ,  ktoré vynikajú svojou vysokou kvalitou a profesionalitou.

Pracujeme s kozmetickými značkami : 

Sothys Paris, svet rafinovaný zmyselnosťou a emóciami, legendárny názov, ktorý predstavuje špičkovú kvalitu a prestíž v salónoch krásy a spa centrách na celom svete. Sothys Paris odhaľujú ženy aj muži viac ako 60 rokov.Srdcom všetkých ošetrení je patentovaná masáž Digi- Estétique - exkluzívna masážna technika, ktorá aj z obyčajného ošetrenia vytvorí nezabudnuteľný zážitok.
 


Nemecko-francúzska dekoratívna kozmetika, ktorá má 25 ročné pôsobenie nie len na Nemeckom ale aj celosvetovom trhu. Kvalitou je na úrovni značiek Dior, Lancome..Na Slovenskom trhu pôsobí 15 rokov. Vzhľadom na svoju vysokú kvalitu je cenovo veľmi dostupná. Je to značka profesionálnych televíznych a divadelných maskérov, vizážistov. Medzi klientkami veľmi obľúbená...Tak tiež ponúkame kozmetickú líniu – ARTDECO (www.artdeco.de)

...beauty for passion 
Talianská  profesionálna kozmetická  značka- zahrňujúca profesionálne kozmetické produkty, ktorá vznikla vo výskumných laboratóriách na základe tých najmodernejších vedecko - technických výskumov v oblasti pleťovej kozmetiky. Produkty každej rady ALISSA BEAUTÉ charakterizuje vysoký účinok, vyvážené receptúry a unikátne zloženie aktívnych prímesí. Veľmi kvalitná kozmetika, ktorá je úžasne účinná na vašej pleti. 

profesionálna  nechtová kozmetika 
Veľmi kvalitná nemecká značka , ktorá sa teší svojej popularite vo vyše 40 krajinách na svete už viac ako 20 rokov. Nemecká firma  Wilde Cosmetics  vyrába svoje produkty podľa priania svojich náročných klientov  a v súlade s hygienickými predpismi  stanovené podľa EU. Všetky materiály sú vyrábané podľa najmodernejších receptúr. Kozmetické výrobky nie sú testované na zvieratách.
Ďalej si zakladá na dôkladnom preškolení svojich odberateľov a prepracovanom systéme  neustáleho vzdelávania sa a sledovania najmodernejších trendov z oboru – manikúra, nechtový dizajn a pedikúra. Táto značka nie je bežne dostupná na  internete. Dá sa zakúpiť len na základe ŽL a  osvedčenia 
 ( certifikátu) o odbornej spôsobilosti. LCN patrí len do rúk profesionálov... (www.wildecosmetics.de)

adresa: Krivá 18, 2.poschodie Staré Mesto - Košice mobil: 
+421 905 279 866 email:  zaneta.matusova@gmail.com

©2012 StudioProfiBeauty. All right reserved. Engine and Design by Alandesign